Cerere Admin - dorneanuu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
dorneanu
Utilizator înregistraţ recent
Utilizator înregistraţ recent
Mesaje: 2
Membru din: 23 Iul 2021, 13:54

Cerere Admin - dorneanuu

Mesaj de dorneanu »

Sunt un baiat din Suceava in varsta de 16 ani care respecta oamenii si caruia ii place sa se joace fiveM ,am simtul umorului, dar in limita bunului simt .In prim plan sunt un tip comunicativ, ma integrez repede oriunde datorita calmului cu care tratez orice problema, fie ea simpla sau dificila. In mare parte imi petrec timpul liber pe Pc, dar de multe ori il petrec alaturi de prietenii mei.In prim plan sunt un tip comunicativ, ma integrez repede oriunde datorita calmului cu care tratez orice problema, fie ea simpla sau dificila. In mare parte imi petrec timpul liberu cu prietenii, dar de multe ori il petrec in fata calculatorului pe diferite jocuri multiplayer. Sunt un tip foarte obiectiv, imi place sa gandesc din prespectiva altora si sa nu actionez fara un motiv bine intemeiat, nu sunt genul de persoana impulsiva, care provoaca o anumita stare de deranj pentru persoanele din jurul lor, chiar displac acele persoane.Sunt mult mai multe chestii pe care le-as impartasii cu placere in aceasta aplicatie, dar prespun ca nu doresti sa citesti chiar atat de mult si ca ti-am oferit o prespectiva a caracterului meu personal. :)

Avatar utilizator
cimaxcim
Administratorul site-ului
Administratorul site-ului
Mesaje: 434
Membru din: 09 Dec 2019, 05:01
Localitate: Braila
Contact:

Re: Cerere Admin - dorneanuu

Mesaj de cimaxcim »

De la mine ai un Da
Prostul e persoana care face de 2 ori aceeasi greseala sperand sa obtina rezultate diferite!

Avatar utilizator
Flavio3
Utilizator înregistraţ recent
Utilizator înregistraţ recent
Mesaje: 2
Membru din: 23 Iul 2021, 01:13

Re: Cerere Admin - dorneanuu

Mesaj de Flavio3 »

Da

Avatar utilizator
Nicoleta
Utilizator Activ
Utilizator Activ
Mesaje: 55
Membru din: 23 Mai 2020, 12:05

Re: Cerere Admin - dorneanuu

Mesaj de Nicoleta »

De la mine ai un DA

Cererea a fost acceptata

Avatar utilizator
dorneanu
Utilizator înregistraţ recent
Utilizator înregistraţ recent
Mesaje: 2
Membru din: 23 Iul 2021, 13:54

Re: Cerere Admin - dorneanuu

Mesaj de dorneanu »

Multumesc!

Scrie răspuns

Înapoi la “Cerere admin & helper”